Menu
Zamknij

Mechanizmy aukcyjne i giełdowe w handlu zasobami telekomunikacyjnymi (opr. miękka)

Biblioteka motoryzacji

Opis

Książka przybliża aspekty teoretyczne, metodologiczne i realizacyjne wprowadzania mechanizmów aukcyjnych i giełdowych do obrotu handlowego zasobów sieci telekomunikacyjnych. Są to zagadnienia posiadające stosunkowo krótką historię, o rosnącym jednak znaczeniu dla rozwoju rynku telekomunikacyjnego. Książka jest pierwszym na polskim rynku wydawniczym opracowaniem dotyczącym tych zagadnień. Przedstawienie problematyki modelowania i projektowania mechanizmów aukcyjnych i giełdowych poprzedzono omówieniem specyfiki transakcji handlowych w telekomunikacji oraz omówieniem doświadczeń światowych w rynkowej eksploatacji giełd zasobów sieciowych i aukcji pasma radiowego. Książka umożliwia zapoznanie się jednocześnie z teoretycznymi aspektami analizy i syntezy efektywnych mechanizmów aukcyjnych i giełdowych, jak i z zagadnieniami tworzenia systemów informatycznych wspomagających badanie cechy tych mechanizmów i ich funkcjonalnej implementacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

PODOBNE PRODUKTY

Biblioteka motoryzacji, Skutery francuskie hiszpańskie włoskie niemieckie i japońskie (opr. broszurowa)
od 70 90

3 oferty

Skutery francuskie hiszpańskie włoskie niemieckie i japońskie (opr. broszurowa)

  • ISBN 9788320618181
  • Oprawa broszurowa
  • Autor Marek Chalecki, Phil Mather
  • Wydawnictwo Wydawnictwa Komunikacji i Łączności WKŁ
  • Ilość stron 436
  • Rok wydania 2011
Porównaj
Biblioteka motoryzacji, Wstęp do programowania sterowników PLC (opr. miękka)
od 38 66

4 oferty

Wstęp do programowania sterowników PLC (opr. miękka)

  • ISBN 9788320617542
  • Oprawa miękka
  • Autor Sałat Robert, Korpysz Krzysztof, Obstawski Paweł
  • Ilość stron 260
  • Rok wydania 2010
Porównaj
Biblioteka motoryzacji, Opel Corsa od października 2006 (opr. miękka)
od 53 49

4 oferty

Opel Corsa od października 2006 (opr. miękka)

  • ISBN 9788320618365
  • Oprawa miękka
  • Autor Hans-Rüdiger Etzold
  • Wydawnictwo WKŁ Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
  • Ilość stron 286
  • Rok wydania 2013
Porównaj
Biblioteka motoryzacji, Samochodowy słownik polsko-niemiecki i niemiecko-polski (opr. twarda)
od 37 25

3 oferty

Samochodowy słownik polsko-niemiecki i niemiecko-polski (opr. twarda)

  • ISBN 9788320618129
  • Oprawa twarda
  • Autor Lewicki Roman
  • Ilość stron 308
  • Rok wydania 2011
Porównaj
Biblioteka motoryzacji, Podstawy lakiernictwa samochodowego w.2015 (opr. kartonowa)
od 38 78

4 oferty

Podstawy lakiernictwa samochodowego w.2015 (opr. kartonowa)

  • ISBN 9788320619522
  • Oprawa kartonowa
  • Autor Karl Weinhuber, Klaus Auer
  • Wydawnictwo Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
  • Ilość stron 248
  • Rok wydania 2015
Porównaj
Biblioteka motoryzacji, Ford Fiesta (od października 2008) (opr. kartonowa)
od 53 13

4 oferty

Ford Fiesta (od października 2008) (opr. kartonowa)

  • ISBN 9788320619430
  • Oprawa kartonowa
  • Autor Hans-Rdiger Etzold
  • Ilość stron 236
  • Rok wydania 2015
Porównaj
Biblioteka motoryzacji, PODWOZIA SAMOCHODÓW PODSTAWY KONSTRUKCJI /WKIŁ (opr. twarda)
od 51 98

1 oferta

PODWOZIA SAMOCHODÓW PODSTAWY KONSTRUKCJI /WKIŁ (opr. twarda)

  • ISBN 9788320614008
  • Oprawa twarda
  • Wydawnictwo Wydawnictwo WKŁ
  • Ilość stron 456
  • Rok wydania 2001
Porównaj
Biblioteka motoryzacji, Autobusy z Sanoka (opr. miękka)
od 41 33

3 oferty

Autobusy z Sanoka (opr. miękka)

  • ISBN 9788320619492
  • Oprawa miękka
  • Autor Marek Kuc
  • Ilość stron 176
  • Rok wydania 2015
Porównaj
Biblioteka motoryzacji, Technika jazdy quadem - wysyłamy w 24h (opr. miękka)
od 34 94

1 oferta

Technika jazdy quadem - wysyłamy w 24h (opr. miękka)

  • ISBN 9788320617689
  • Oprawa miękka
  • Autor Degelmann René
  • Ilość stron 144
  • Rok wydania 2010
Porównaj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.