Menu
Zamknij

Mechanizmy aukcyjne i giełdowe w handlu zasobami telekomunikacyjnymi (opr. miękka) od 28 95

Biblioteka motoryzacji

Opis

Książka przybliża aspekty teoretyczne, metodologiczne i realizacyjne wprowadzania mechanizmów aukcyjnych i giełdowych do obrotu handlowego zasobów sieci telekomunikacyjnych. Są to zagadnienia posiadające stosunkowo krótką historię, o rosnącym jednak znaczeniu dla rozwoju rynku telekomunikacyjnego. Książka jest pierwszym na polskim rynku wydawniczym opracowaniem dotyczącym tych zagadnień. Przedstawienie problematyki modelowania i projektowania mechanizmów aukcyjnych i giełdowych poprzedzono omówieniem specyfiki transakcji handlowych w telekomunikacji oraz omówieniem doświadczeń światowych w rynkowej eksploatacji giełd zasobów sieciowych i aukcji pasma radiowego. Książka umożliwia zapoznanie się jednocześnie z teoretycznymi aspektami analizy i syntezy efektywnych mechanizmów aukcyjnych i giełdowych, jak i z zagadnieniami tworzenia systemów informatycznych wspomagających badanie cechy tych mechanizmów i ich funkcjonalnej implementacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

PODOBNE PRODUKTY

Biblioteka motoryzacji, Skutery francuskie hiszpańskie włoskie niemieckie i japońskie (opr. broszurowa)
od 65 94

3 oferty

Skutery francuskie hiszpańskie włoskie niemieckie i japońskie (opr. broszurowa)

  • ISBN 9788320618181
  • Oprawa broszurowa
  • Autor Marek Chalecki, Phil Mather
  • Wydawnictwo Wydawnictwa Komunikacji i Łączności WKŁ
  • Ilość stron 436
  • Rok wydania 2011
Porównaj
Biblioteka motoryzacji, Wstęp do programowania sterowników PLC (opr. miękka)
od 32 77

3 oferty

Wstęp do programowania sterowników PLC (opr. miękka)

  • ISBN 9788320617542
  • Oprawa miękka
  • Autor Sałat Robert, Korpysz Krzysztof, Obstawski Paweł
  • Ilość stron 260
  • Rok wydania 2010
Porównaj
Biblioteka motoryzacji, Gaźniki i katalizatory. Sprawdzanie i regulacja (opr. miękka)
od 27 22

2 oferty

Gaźniki i katalizatory. Sprawdzanie i regulacja (opr. miękka)

  • ISBN 9788320611489
  • Oprawa miękka
  • Autor Kasedorf Jurgen
  • Wydawnictwo Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
  • Ilość stron 246
  • Rok wydania 2018
Porównaj
Biblioteka motoryzacji, Samochodowy słownik polsko-niemiecki i niemiecko-polski (opr. twarda)
od 32 30

5 ofert

Samochodowy słownik polsko-niemiecki i niemiecko-polski (opr. twarda)

  • ISBN 9788320618129
  • Oprawa twarda
  • Autor Lewicki Roman
  • Ilość stron 308
  • Rok wydania 2011
Porównaj
Biblioteka motoryzacji, Konstrukcja nadwozi samochodów osobowych i pochodnych (opr. twarda)
od 44

1 oferta

Konstrukcja nadwozi samochodów osobowych i pochodnych (opr. twarda)

  • Oprawa twarda
  • Autor Andrzej Zieliński
  • Ilość stron 440
  • Rok wydania 2008
Porównaj
Biblioteka motoryzacji, Opel Corsa od października 2006 (opr. miękka)
od 48 89

4 oferty

Opel Corsa od października 2006 (opr. miękka)

  • ISBN 9788320618365
  • Oprawa miękka
  • Autor Hans-Rüdiger Etzold
  • Wydawnictwo WKŁ Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
  • Ilość stron 286
  • Rok wydania 2013
Porównaj
Biblioteka motoryzacji, Ford Escort i Orion od 1991 (opr. miękka)
od 40 94

3 oferty

Ford Escort i Orion od 1991 (opr. miękka)

  • ISBN 9788320614398
  • Oprawa miękka
  • Autor praca zbiorowa
  • Wydawnictwo Wydawnictwo WKŁ
  • Ilość stron 396
  • Rok wydania 2008
Porównaj
Biblioteka motoryzacji, Opel Omega - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką (opr. miękka)
od 42 16

2 oferty

Opel Omega - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką (opr. miękka)

  • ISBN 8320615658
  • Oprawa miękka
  • Autor Etzold Hans - Rüdiger
  • Ilość stron 396
  • Rok wydania 2005
Porównaj
Biblioteka motoryzacji, Ford Mondeo, od listopada 1992 do listopada 2000 (opr. miękka)
od 43 18

1 oferta

Ford Mondeo, od listopada 1992 do listopada 2000 (opr. miękka)

  • ISBN 9788320614688
  • Oprawa miękka
  • Autor Hans-Rüdiger Etzold, Sławomir Polkowski
  • Ilość stron 368
  • Rok wydania 2000
Porównaj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.